Отзывы о компании Домашний Пекарь | Магазин для кондитеров
- Наталья Т.
Замовляла кільця для випічки бісквітів.Якість супер 👍.Товар швидко дістався до замовника.Буду і далі співпрацювати з вами 🥰🥰❤️
- Комментарий продавца
Добрий день, Наталія. Дякуємо за ваш відгук та високу оцінку нашої парці. Гарного дня! :)
- Комментарий продавца
- Вікторія Р.
- Комментарий продавца
Добрий день, Вікторія. Дякуємо за ваш відгук. Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Оксана К.
- Комментарий продавца
Добрий день, Оксана. Дякуємо за ваш відгук. Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Виктория Ш.
- Комментарий продавца
Добрий день. Дякуємо за ваш відгук. Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Наталья В.
завжди все швидко, якісно. жодних нарікань. Рекомендую!!!
- Комментарий продавца
Щиро вдячні за ваш відгук! Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Лариса К.
- Комментарий продавца
Доброго дня, Лариса! Дякуємо вам за відгук. Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Ольга С.
- Комментарий продавца
Доброго дня, Ольга! Дякуємо вам за відгук. Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Світлана Г.
- Комментарий продавца
Доброго дня, Світлана! Дякуємо вам за відгук. Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Іванна М.
- Комментарий продавца
Доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Инна Д.
- Комментарий продавца
Доброго дня, Інна! Дякуємо вам за відгук. Гарного дня!
- Комментарий продавца
