Отзывы о компании Домашний Пекарь | Магазин для кондитеров
- Наталія П.
- Комментарий продавца
Доброго дня, Наталія! Дякуємо за відгук. Гарного вам дня!
- Комментарий продавца
- Ольга Л.
- Комментарий продавца
Доброго дня, Ольга! Дякуємо за відгук та високі оцінки. Звертайтесь, завжди раді!
- Комментарий продавца
- Світлана К.
- Комментарий продавца
Доброго дня, Світлано! Дякуємо за відгук та оціночки. Звертайтесь!
- Комментарий продавца
- Ірина Х.
- Комментарий продавца
Доброго дня, Ірино! Щиро дякуємо за відгук. Гарного вам дня!
- Комментарий продавца
- Олена Г.
- Комментарий продавца
Доброго дня, Олено! Дякуємо за відгук. Гарного вам дня!
- Комментарий продавца
- Анна Ш.
Обожнюю цей магазин. Все дуже швидко. Якісні товари, якісне пакування. Останнього разу здивували взагалі: замовлення зробила в пт вночі, в сб зі мною зв'язалися, а в нд -відправили замовлення. В приємному шоці, але, люди, ви теж себе бережіть - відпочивайте інколи 😉
Дякую за сервіс.- Комментарий продавца
Доброго дня, Анно! Щиро вдячні за відгук та теплі слова, нам дуже приємно. Звертайтесь, завжди раді допомогти!)
- Комментарий продавца
- Наталія Л.
- Комментарий продавца
Доброго дня, Наталія! Дякуємо щиро за відгук. Гарного вам дня!
- Комментарий продавца
- Оксана П.
- Комментарий продавца
Доброго дня, Оксано! Дякуємо за відгук. Гарного вам дня!
- Комментарий продавца
- Світлана Б.
- Комментарий продавца
Доброго дня, Світлано! Дякуємо за відгук та високу оцінку нашої праці. Звертайтесь!
- Комментарий продавца
- Анна Д.
- Комментарий продавца
Анно, доброго дня! Щиро дякуємо за відгук.
- Комментарий продавца
