Отзывы о компании Домашний Пекарь | Магазин для кондитеров
- Марина П.
- Комментарий продавца
Добрий день, Марино! Щиро вдячні за ваш відгук. Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Ольга В.
- Комментарий продавца
Добрий день, Ольго! Дуже дякуємо ваш за відгук та бажаємо гарного дня!
- Комментарий продавца
- Таїсія І.
- Комментарий продавца
Добрий день, Таїсіє! Дякуємо ваш за відгук. Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Альона Б.
- Комментарий продавца
Добрий день! Дякуємо ваш за відгук. Будемо раді знову стати в нагоді) Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Анастасія М.
- Комментарий продавца
Добрий день, Анастасія! Вдячні вам за відгук та високу оцінку нашої праці. Всього найкращого!
- Комментарий продавца
- Мурин В.
- Комментарий продавца
Добрий день, Вікторія! Дякуємо за відгук та високу оцінку нашої праці. Гарного вам дня!
- Комментарий продавца
- Наталья М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вафельница пригорает вообще ею не довольна
- Комментарий продавца
Доброго дня, Наталя! Дякуємо за зворотній зв'язок.
Форму для Бельгійських вафель, яку ви замовили, ми самі тестували, вафлі не підгорали та добре відділялись від поверхні після випікання (навіть при використанні досить вологого тіста на основі кисломолочного сиру).
Уточнимо, що перед використанням (як і більшість форм для випікання з металу) вафельницю потрібно добре розжарити та рясно змастити рослинною олією. Цю процедуру можна повторити декілька разів.
Якщо вафлі підгорають, це може свідчити про занадто сильний вогонь (високий температурний режим), тому рекомендовано його зменшити.
Сподіваємося, при дотриманні цих рекомендацій, досвід використання вафельниці буде кращим.
Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Ліля С.
- Комментарий продавца
Добрий день, Ліля! Дякуємо за відгук та високу оцінку нашої праці. Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Екатерина Т.
Дуже крутий магазин, є все що треба для кондитера і навіть більше) Замовлення прийшло дуже швидко, все дуже якісне, гарно упаковано.
- Комментарий продавца
Добрий день, Катерино! Щиро вдячні на такий приємний відгук. Будемо раді знову стати в нагоді) Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Світлана Р.
Дякую за замовлення, як завжди все гарно! Всім задоволена!
- Комментарий продавца
Добрий день, Світлано! Дуже дякуємо за відгук, раді, що вам все сподобалося. Звертайтесь) Гарного дня!
- Комментарий продавца
