Отзывы о компании Домашний Пекарь | Магазин для кондитеров
- Наталія Л.
- Комментарий продавца
Добрий день, Наталія! Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Ольга Щ.
- Комментарий продавца
Добрий день, Ольга! Дуже дякуємо за вашу високу оцінку. Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Вера В.
- Комментарий продавца
Віро, добрий день! Дякуємо за вашу оцінку. Гарного вам дня!
- Комментарий продавца
- Воронова .
- Комментарий продавца
Добрий день! Дякуємо за вашу оцінку. Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Юлія Л.
- Комментарий продавца
Юліє, добрий день! Дякуємо за ваш відгук, будемо раді знову стати вам в нагоді. Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Надія Б.
- Алина Г.
Часто замовляю товар в цьому магазині, і раніше все було добре, але останні два замовлення продавець надіслав товар з майже закінченим строком реалізації, розчарована. Продавець, звертайте будь ласка вашу увагу на строки годності продуктів.
- Комментарий продавца
Доброго дня, Аліно!
Щиро перепрошуємо за ці ситуації.
Зазвичай, менеджери попереджають, якщо в товару залишився невеликий термін використання.
Дуже вдячні, що повідомили нам про це. Обов'язково передамо нашим колегам, щоб були більш уважними та не допускали таких випадків в подальшому.
- Комментарий продавца
- Наталья Ц.
- Комментарий продавца
Наталя, добрий день! Щиро дякуємо за вашу оцінку. Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Наталия П.
- Комментарий продавца
Наталія, добрий день! Дякуємо за вашу оцінку. Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Наталия П.
дуже люблю цей магазин,все швидко і якісно)
- Комментарий продавца
Добрий день, Наталія! Дякуємо за ваш відгук та високу оцінку нашої роботи. Гарного дня!
- Комментарий продавца
