Отзывы о компании Домашний Пекарь | Магазин для кондитеров
- Ганна Д.
- Комментарий продавца
Анна, добрий день! Дякуємо за високу оцінку нашої праці :)
- Комментарий продавца
- Владислава Б.
- Комментарий продавца
Владислава, добрий день! Дякуємо за Ваш відгук!
- Комментарий продавца
- Елена Ш.
Замовляю не в перший раз. Все дуже вiдмiнно. Спiлкування, вiдправка i надiйнiсть!!!🥰
- Комментарий продавца
Елена, добрий день! Дякуємо дуже за відгук та високу оцінку нашої праці :)
- Комментарий продавца
- Олена К.
Дякую за все
- Комментарий продавца
Олена, добрий день! Дуже гарний тортик. Дякуємо дуже за відгук!
- Комментарий продавца
- Карина Л.
- Комментарий продавца
Карина, добрий день! Дякуємо за Вашу оцінку!
- Комментарий продавца
- Любов Ч.
- Комментарий продавца
Доброго дня, Любов! Дякуємо за високу оцінку нашої роботи.
- Комментарий продавца
- Любов Ф.
- Комментарий продавца
Доброго дня, Любов! Дякуємо за високу оцінку нашої роботи.
- Комментарий продавца
- Ірина Ш.
- Комментарий продавца
Ірино, доброго дня! Дуже раді, що все сподобалося, дякуємо за відгук!
- Комментарий продавца
- Ліана К.
- Комментарий продавца
Доброго дня, Ліано! Дякуємо за ваш відгук! Будемо раді знову стати вам в нагоді. Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Ліна С.
Один з улюблених кондитерських магазинів, рекомендую на 100%!!!!
- Комментарий продавца
Доброго дня, Ліно! Дякуємо за високу оцінку нашої роботи!
- Комментарий продавца
