Отзывы о компании Домашний Пекарь | Магазин для кондитеров
- Росита А.
- Комментарий продавца
Доброго дня, Росіто! Раді, що вам все сподобалося. Дякуємо за високу оцінку!
- Комментарий продавца
- Ольга Д.
Коробочки гарні та якісні! Дякую!
- Комментарий продавца
Доброго дня, Ольго! Дякуємо за вам приємний відгук та високу оцінку нашої роботи. Будемо раді знову стати вам в нагоді.
- Комментарий продавца
- Лілія Ш.
- Комментарий продавца
Доброго дня, Ліліє! Дякуємо за відгук та бажаємо гарного дня!
- Комментарий продавца
- Тамара О.
- Комментарий продавца
Тамаро, доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок. Раді, що все сподобалося!
- Комментарий продавца
- Оксана К.
- Комментарий продавца
Доброго дня, Оксано! Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Раді, що все сподобалося)
- Комментарий продавца
- Анна Ф.
- Комментарий продавца
Анно, доброго дня! Дякуємо за відгук!
- Комментарий продавца
- Надія Д.
- Комментарий продавца
Надіє, доброго дня! Дякуємо вам за відгук!
- Комментарий продавца
- Оксана Г.
Дякую за швидке та якісне обслуговування
- Комментарий продавца
Доброго дня! Дуже дякуємо за відгук! Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Людмила К.
Дякую ,все швидко і якісно👍
- Комментарий продавца
Людмило, доброго дня! Вдячні за відгук. Раді, що вам все сподобалося. Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Альона Ш.
- Комментарий продавца
Альона, добрий день! Дякуємо дуже за відгук. Гарного дня!
- Комментарий продавца
