Отзывы о компании Домашний Пекарь | Магазин для кондитеров
- Вусала М.
- Іра К.
- Елена Г.
Дуже чемне, ввічливе обслуговування,якісні поради по товару, готовність допомогти) Приємно спілкуватися! Товар якісний. Відправили вчора,сьогодні зранку вже отримала. Щиро дякую!
- Виктория Б.
- Тетяна Д.
- Олена М.
- Лариса С.
- Таня Б.
- Сергій Н.
- Олена В.
