Отзывы о компании Домашний Пекарь | Магазин для кондитеров
- Катерина Ю.
- Комментарий продавца
Катерина, добрий день!
Дякуємо за вашу оцінку. Гарного дня.
- Комментарий продавца
- Екатерина Я.
Продавець як завжди, на висоті. Давно з рими співпрацюю і завжди задоволена, навіть якщо виникає проблема, все вирішується. Надійні!!!
- Наташа Л.
- Світлана Ф.
- Ирина П.
- Ліана К.
- Оксана М.
все добре, як завжди
- Наталія С.
- Оксана Н.
- Оксана Н.
