Отзывы о компании Домашний Пекарь | Магазин для кондитеров
- Ольга П.
Дякую!Все,як завжди - на вищому рівні!Пакування посилки🔥Гарне обслуговування!Магазин однозначно рекомендую❤️
- Шкадова А.
- Ірина П.
Супер
- Наталія С.
- Яна Р.
- Ірина Б.
багато чого не було в наявності
- Леся Г.
- Таня Ш.
- Юлія З.
- Світлана К.
Брала тефлонові килимки 130мк глянцеві, все супер. Дякую вам за вашу роботу у цей непростий для всіх нас час ❤️
