Отзывы о компании Домашний Пекарь | Магазин для кондитеров
- Ірина М.
Товару не було в наявності. Дарма витратила час на оформлення замовлення
- Тетяна Д.
- Світлана З.
- Яна Т.
- Вікторія Ю.
- Аня Г.
- Надія Т.
- Комментарий продавца
Добрий день, Надія ! Щиро вдячні за ваш відгук🌸
- Комментарий продавца
- Тетяна Ш.
- Комментарий продавца
Добрий день, Тетяна! Щиро вдячні за вашу оцінку 🌸
- Комментарий продавца
- Наталя Д.
все супер,все свіже) дякую вам❤️
- Комментарий продавца
Добрий день, Наталья! Дякуємо за ваш відгук 🌸
- Комментарий продавца
- Виталий Г.
- Комментарий продавца
Добрий день, Віталій ! Дякуємо за ваш відгук 🌸
- Комментарий продавца
