Отзывы о компании Домашний Пекарь | Магазин для кондитеров
- Оксана Н.
все отлично. самовывоз
- Комментарий продавца
Добрий день, Оксана! Щиро вдячні за ваш відгук🌸
- Комментарий продавца
- Люда Г.
- Комментарий продавца
Добрий день, Людмила! Щиро вдячні за ваш відгук🌸
- Комментарий продавца
- Ольга Василівна Н.
- Комментарий продавца
Добрий день, Ольга! Щиро вдячні за ваш відгук🌸
- Комментарий продавца
- Оксана Н.
- Комментарий продавца
Добрий день, Оксана! Щиро вдячні за ваш відгук🌸
- Комментарий продавца
- Покупатель
- Комментарий продавца
Добрий день, Ірино! Щиро вдячні за ваш відгук🌸
- Комментарий продавца
- Сарай О.
- Комментарий продавца
Добрий день, Олено! Дякуємо за ваші оціночки. Звертайтесь🌸
- Комментарий продавца
- Ірина П.
- Комментарий продавца
Добрий день, Ірино! Щиро вдячні за ваш відгук🌸
- Комментарий продавца
- Ольга Ч.
- Комментарий продавца
Добрий день, Ольго! Щиро вдячні за ваш відгук. Звертайтесь🌸
- Комментарий продавца
- Людмила С.
- Комментарий продавца
Добрий день, Людмило! Дякуємо за відгук. Звертайтесь, завжди раді🌸
- Комментарий продавца
- Лузан А.
- Комментарий продавца
Добрий день, Анастасіє! Дякуємо вам за відгук. Звертайтесь🌸
- Комментарий продавца
