Отзывы о компании Домашний Пекарь | Магазин для кондитеров
- Ірина Ш.
- Комментарий продавца
Добрий день, Ірино! Дякуємо за відгук. Звертайтесь, завжди раді🌸
- Комментарий продавца
- Юлія С.
- Комментарий продавца
Добрий день, Юліє! Дякуємо за відгук. Звертайтесь, завжди раді🌸
- Комментарий продавца
- Аліна М.
помилко замовила двічі один і той же товар
- Комментарий продавца
Добрий день, Аліно! Прикро, що так склалося. Якщо вийшло непорозуміння, ви завжди можете звернутися до нас. Розглянемо варіанти, що можна запропонувати в такій ситуації🌸 Дякуємо вам відгук!
- Комментарий продавца
- Ірина П.
- Комментарий продавца
Добрий день, Ірино! Дякуємо за відгук. Звертайтесь, завжди раді🌸
- Комментарий продавца
- Ольга Ч.
- Комментарий продавца
Добрий день, Ольго! Дякуємо за відгук. Звертайтесь, будемо раді🌸
- Комментарий продавца
- Анна К.
- Комментарий продавца
Анно, доброго дня! Дякуємо за відгук. Звертайтесь!
- Комментарий продавца
- Тетяна М.
- Комментарий продавца
Добрий день, Тетяно! Щиро вдячні за ваш відгук. Звертайтесь🌸
- Комментарий продавца
- Екатерина Т.
- Комментарий продавца
Добрий день, Катерино! Дякуємо за відгук. Звертайтесь🌸
- Комментарий продавца
- Алина Д.
- Комментарий продавца
Добрий день, Аліно! Дякуємо за ваш відгук. Звертайтесь🌸
- Комментарий продавца
- Анастасія Н.
Найкращий кондитерський магазин. Завжди залишаюсь задоволена після співпраці з вами. Буду ще неодноразово робити замовлення.
- Комментарий продавца
Добрий день, Анастасіє! Нам дууже приємно, раді, що все добре, стараємося бути кращими😊 Звертайтесь🌸
- Комментарий продавца
