Відгуки про компанію Домашній Пекар | Магазин для кондитерів
- Мілена К.
- Коментар продавця
Добрий день, Мілена. Дякуємо за ваш відгук. Гарного дня!
- Коментар продавця
- Марина І.
- Коментар продавця
Добрий день, Марина. Дякуємо за ваш відгук. Гарного дня!
- Коментар продавця
- Ирина Н.
- Коментар продавця
Добрий день, Ірина. Дякуємо за ваш відгук. Гарного дня!
- Коментар продавця
- Дарья Пихаленко
- Коментар продавця
Добрий день, Дар`я. Дякуємо за відгук. Гарного вам дня!
- Коментар продавця
- Світлана С.
- Коментар продавця
Добрий день, Світлана. Дякуємо за ваш відгук. Гарного дня!
- Коментар продавця
- Оксана К.
Рекомендую продавця, дуже гарне обслуговування і без зайвих нагрузок
- Коментар продавця
Добрий день, Оксана. Дякуємо за ваш відгук. Гарного дня!
- Коментар продавця
- Ольга Г.
- Коментар продавця
Добрий день, Ольго. Дякуємо за ваш відгук. Гарного дня!
- Коментар продавця
- Наталія С.
Вибрала категорію не ввічливий продавець, т.я.категорія некомпетентний продавець не існує. Я замовила сухі барвники і ємність для розпилювання. Мені перетелефонували, уточнили замовлення. Я задала питання чи підходять ці барвники для розпилювання. Мене запевнили що підходять. Я замовила 4 барвника і 4 ємності. Отримала доволі швидко. Але,як виявилося, барвники не підходять! Тобто,я викинула кошти на вітер! Сухі барвники я ніколи не використаю, тому що займаюсь зефірною флористико (там використовуються тільки гелеві). Купувала спеціально для розпилювання. Дуже негативне враження залишилось.
- Елена Б.
- Коментар продавця
Добрий день, Елена. Дякуємо за ваш відгук. Гарного дня!
- Коментар продавця
- Алла П.
- Коментар продавця
Добрий день, Алла. Дякуємо за ваш відгук. Гарного дня!
- Алла
Дякую! І вам теж!
- Коментар продавця
