Відгуки про компанію Домашній Пекар | Магазин для кондитерів
- Тетяна Т.
- Коментар продавця
Доброго дня, Тетяно! Дякуємо за відгук. Гарного вам дня!
- Коментар продавця
- Лілія Ш.
- Коментар продавця
Доброго дня, Лілія! Дякуємо за відгук. Гарного вам дня!
- Коментар продавця
- Людмила К.
- Коментар продавця
Доброго дня, Людмило! Дякуємо за відгук. Гарного вам дня!
- Коментар продавця
- Ирина М.
- Коментар продавця
Доброго дня, Ірина! Дякуємо за відгук. Гарного вам дня!
- Коментар продавця
- Виктория Л.
- Коментар продавця
Доброго дня, Вікторія! Дякуємо за відгук. Гарного вам дня!
- Коментар продавця
- Анжеліка Н.
- Коментар продавця
Доброго дня, Анжеліка! Дякуємо за високу оцінку нашої праці. Гарного вам дня!
- Коментар продавця
- Покупець
Дуже обожнюю ваш магазин, щиро дякую💓💜🎂
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за відгук та високу оцінку нашої праці. Нам дуже приємно. :) Гарного вам дня!
- Коментар продавця
- Дарья
- Коментар продавця
Доброго дня, Дар`я! Дякуємо за відгук. Гарного вам дня!
- Коментар продавця
- Анна Д.
- Коментар продавця
Доброго дня, Анна! Дякуємо за відгук. Гарного вам дня!
- Коментар продавця
- Анна Д.
- Коментар продавця
Доброго дня, Анна! Дякуємо за відгук. Гарного вам дня!
- Коментар продавця
