Відгуки про компанію Домашній Пекар | Магазин для кондитерів
- Ганна Д.
- Коментар продавця
Анна, добрий день! Дякуємо за високу оцінку нашої праці :)
- Коментар продавця
- Владислава Б.
- Коментар продавця
Владислава, добрий день! Дякуємо за Ваш відгук!
- Коментар продавця
- Елена Ш.
Замовляю не в перший раз. Все дуже вiдмiнно. Спiлкування, вiдправка i надiйнiсть!!!🥰
- Коментар продавця
Елена, добрий день! Дякуємо дуже за відгук та високу оцінку нашої праці :)
- Коментар продавця
- Олена К.
Дякую за все
- Коментар продавця
Олена, добрий день! Дуже гарний тортик. Дякуємо дуже за відгук!
- Коментар продавця
- Карина Л.
- Коментар продавця
Карина, добрий день! Дякуємо за Вашу оцінку!
- Коментар продавця
- Любов Ч.
- Коментар продавця
Доброго дня, Любов! Дякуємо за високу оцінку нашої роботи.
- Коментар продавця
- Любов Ф.
- Коментар продавця
Доброго дня, Любов! Дякуємо за високу оцінку нашої роботи.
- Коментар продавця
- Ірина Ш.
- Коментар продавця
Ірино, доброго дня! Дуже раді, що все сподобалося, дякуємо за відгук!
- Коментар продавця
- Ліана К.
- Коментар продавця
Доброго дня, Ліано! Дякуємо за ваш відгук! Будемо раді знову стати вам в нагоді. Гарного дня!
- Коментар продавця
- Ліна С.
Один з улюблених кондитерських магазинів, рекомендую на 100%!!!!
- Коментар продавця
Доброго дня, Ліно! Дякуємо за високу оцінку нашої роботи!
- Коментар продавця
