Відгуки про компанію Домашній Пекар | Магазин для кондитерів
- Олена Г.
- Коментар продавця
Елена, дякуємо за Ваш відгук!
- Коментар продавця
- оля я.
- Коментар продавця
Ольга, дякуємо за Вашу оцінку!
- Коментар продавця
- Ольга С.
- Коментар продавця
Ольга, дякуємо за Ваш відгук!
- Коментар продавця
- Татьяна Д.
- Коментар продавця
Татьяна, дякуємо за Вашу оцінку!
- Коментар продавця
- Олеся К.
- Коментар продавця
Олеся, дякуємо за зворотній зв`язок!
- Коментар продавця
- Ольга К.
Чудовий магазин. Дуже ввічливі дівчата. Покупками завжди задоволена.
- Коментар продавця
Ольга, дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку нашої праці! :)
- Коментар продавця
- Жанна Н.
- Коментар продавця
Жанна, дякуємо за Вашу оцінку!
- Коментар продавця
- Светлана Т.
- Коментар продавця
Світлана, дякуємо за Вашу оцінку!
- Коментар продавця
- Ірина Ш.
- Коментар продавця
Ірина, дякуємо за Ваш відгук!
- Коментар продавця
- Олена Я.
Як завжди найкращі😍Як завжди все на вищому рівні✅💙💛
- Коментар продавця
Олена, дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку нашої праці! :)
- Коментар продавця
