Відгуки про компанію Домашній Пекар | Магазин для кондитерів
- Яна Р.
- Коментар продавця
Добрий день, Яна! Дякуємо за високу оцінку нашої праці. Гарного дня!
- Коментар продавця
- Марина Ш.
Дякую за високоякісний товар та гарне обслуговування.
- Коментар продавця
Вітаємо, Марино!
Дякуємо за високу оцінку нашої праці. Гарного вам дня!
- Коментар продавця
- Ірина Ш.
- Коментар продавця
Вітаємо, Ларисо.
Дякуємо за вашу оцінку. Гарного дня!
- Коментар продавця
- Лариса Ф.
- Коментар продавця
Лариса, добрий день!
Дякуємо за ваш відгук, гарного дня!
- Коментар продавця
- Наталья Д.
Як завжди, все на вищому рівні. Дякую. Рекомендую
- Коментар продавця
Добрий день, Наталія.
Дуже дякуємо за високу оцінку нашої праці. Нам дуже приємно :)
Гарного дня!
- Коментар продавця
- Олена М.
- Коментар продавця
Добрий день, Олена!
Дякуємо за вашу оцінку. Гарного дня)
- Коментар продавця
- Анжела Г.
- Коментар продавця
Добрий день, Анжела!
Дякуємо за вашу оцінку. Гарного дня)
- Коментар продавця
- Татьяна
- Коментар продавця
Добрий день, Тетяна!
Дякуємо за вашу оцінку. Гарного дня)
- Коментар продавця
- Марина Р.
- Коментар продавця
Добрий день, Марина!
Дякуємо за вашу оцінку. Гарного дня)
- Коментар продавця
- Ирина Б.
- Коментар продавця
Добрий день, Ірина!
Дякуємо за вашу оцінку. Гарного дня)
- Коментар продавця
