Відгуки про компанію Домашній Пекар | Магазин для кондитерів
- Оксана А.
Супер
- Коментар продавця
Добрий день, Оксана!
Дякуємо за вашу оцінку. Гарного дня)
- Коментар продавця
- Лариса С.
- Коментар продавця
Добрий день, Лариса!
Дякуємо за високу оцінку нашої праці. Гарного вам дня)
- Коментар продавця
- Мария Л.
- Коментар продавця
Добрий день, Марія!
Дякуємо за вашу оцінку. Гарного дня)
- Коментар продавця
- Ніна Т.
- Коментар продавця
Добрий день, Ніна!
Дякуємо за високу оцінку нашої праці. Гарного вам дня)
- Коментар продавця
- Людмила К.
- Коментар продавця
Добрий день, Людмила!
Дякуємо за високу оцінку нашої праці. Гарного вам дня)
- Коментар продавця
- Людмила Ш.
- Коментар продавця
Добрий день, Людмила!
Дякуємо за вашу оцінку. Гарного дня)
- Коментар продавця
- Наталя Л.
- Коментар продавця
Добрий день, Наталія!
Дякуємо за вашу високу оцінку. Гарного дня)
- Коментар продавця
- Ларіса Г.
- Коментар продавця
Добрий день, Ларіса.
Дякуємо за вашу високу оцінку. Бажаємо вам гарного дня)
- Коментар продавця
- Юлия
- Коментар продавця
Юлія, добрий день!
Дякуємо за вашу оцінку. Гарного дня!
- Коментар продавця
- Інна О.
Як і завжди - обслуговування на висоті!!! Величезне дякую!!!
- Коментар продавця
Інна, добрий день!
Дякуємо за високу оцінку нашої праці. Для нас це дуже цінно! Гарного вам дня)
- Коментар продавця
