Відгуки про компанію Домашній Пекар | Магазин для кондитерів
- Ольга П.
магазин супер. продавець ввічливий. товари завжди в наявності
- Анастасия С.
- Виктория Б.
- Маша Б.
- Вусала М.
- Светлана Б.
- Юлія Д.
Найкращий магазин, найкращі люди там працюють!!!!!
- Лариса К.
дуже гарний магазин,я вже три роки скупляюсь у Домашньому пекарі,дівчата суперові ,ввічливі,.Дякую за працю❤️🫶🥰
- Елена Б.
- Надія Т.
